Domowej roboty tekturowy tor na kulki w stylu AMONG US

Opublikowany 26 lut 2021
Cześć, widzowie! Dzisiaj spełnimy jedno z życzeń Sama i zrobimy świetny tekturowy tor na szklane kulki w stylu Among Us! Będzie to prawdziwa stacja kosmiczna! A tak się składa, że akcja Among Us rozgrywa się na podobnej. Znacie ją?

Będziemy potrzebowali tektury, kabla, gorącego kleju, nożyka i drewnianych szpikulców. Sam projekt jest prosty, ale również interesujący i fajny! Zjeżdżalnia składa się z tekturowych elementów i kilku części. Detale są pomalowane na świetny, kosmicznie błękitny kolor! Kazda z nich jest nową przeszkodą dla spadających kuleczek. Jest mechanizm unoszący, spiralna zjeżdżalnia i kilka zakrętów.

Będzie również ukryty mechanizm, który będzie wprawiał całość w ruch! Po skończonej pracy udekorujemy nasz tor w stylu gdy Among Us. Będzie wyglądać jak prawdziwa stacja kosmiczna!

Nasz tor jest już gotowy! Obejrzyjcie filmik i sami zobaczcie! Zostawcie łapkę w górę i subskrybujcie nasz kanał!
PS Subskrypcje i lajki tylko zmotywują Sama do kręcenia dla was jeszcze więcej filmów. bit.ly/2YRvWNG
Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.
Materiały stockowe: www.depositphotos.com
Muzyka: Epidemic Sound www.epidemicsound.com/

Komentarze