Strzały do papieża - zamach na Jana Pawła II. Historia Bez Cenzury

Opublikowany 12 lis 2020
Seria „Papieże w historii”: egmont.pl/seria/PAPIEZE-W-HIS...

Nasz sklep: hobbywear.pl/

Jakiś czas temu opowiedzieliśmy Wam o zamachu na J. F. Kennedy’ego, dzisiaj natomiast posłuchacie o innym, równie tajemniczym zamachu - na papieża Jana Pawła II. Czy faktycznie strzały były dwa, jak głosi oficjalna wersja? Kto mógł stać za tym zamachem? Czy zamachowiec działał sam? Na te pytania spróbujemy sobie odpowiedzieć w dzisiejszym odcinku. Zapraszamy do oglądania!

Źródła:
F. Imposimato, S. Provvisionato, Zamach na papieża
J. Tacik, Zamach
Agca nie był sam. Wokół udziału komunistycznych służb specjalnych w zamachu na Jana Pawła II

Subskrybuj: bit.ly/1itOao3
Facebook: HistoriaBezC...

Komentarze

 • równie dobrze można WP poczytać o papieżach i za darmo

 • To jest dziwne

 • Słabe to jest eh

 • Bardzo dobry odcinek.Bez głupich i nic nie wnoszących komentarzy.

 • @Das Boot Doprawdy Polacy na skutek wojny i okupacji, i niemieckich rzezi stali się twardzielami. W takim razie dlaczego cały cholerny rząd, włącznie z prezydentem i jego rodziną, i całkiem spora rzesza młodych i starych, jak te osły trzymają się sutanny proboszcza. Wiesz koleś, co oznacza twardziel? To JA ci wytłumaczę. Twardziel nikomu się nie kłania w pas, bo twardziel zna swoją wartość. To nieprzyjaciel kłania się przed twardzielem. Twardziel nie zna dla wrogów litości. On nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć cel. On jeśli idzie na Niemca, to on już martwy. Twardziel nie będzie tolerował, gdy ktoś panoszy się w jego domu. Koleś rozejrzyj się dookoła i co widzisz? Mrowie klechów żywiących się naszą krwią. Gdzie nie spojrzysz tam wyskakuje klecha z kropidłem, a durni Polacy natychmiast na kolana. Koleś, gdzie ci twardziele? No chyba nie masz na myśli tych, którzy biegają z łomem za facetami w tęczowych koszulkach, by potem padać na pysk przed klęchą. Koleś JA ci pokażę, co oznacza być twardym. Zapewniam cię, że JA tych kościółkowych głupców z dziką rozkoszą zamknę w kościele, by potem wysadzić go w powietrze. Przecież rzekomo męczennicy pewne miejsce mają w niebie. A zatem nawet powinni być mi wdzięczni.

 • ,,wymeldowuje sie z imprezy,,😂

 • To prawda, zło jest banalne, lecz jedynie w odniesieniu do słabych. Pokażcie mi człowieka, który będzie się wzdrygał przed zabiciem komara. A jaki naród jest najsłabszy pośród narodów świata? Oczywiście Żydzi!!! Pokażcie mi dziecko, pokażcie mi matkę, pokażcie mi mężczyznę, pokażcie mi choć jednego człowieka, który wylał więcej łez niż Żyd. Próżne starania. Nie było i nie będzie równie sponiewieranych ludzi. Jahwe! Nie ma takiego drzewa i takiej góry, byś mógł się schronić przed przeznaczeniem. Ty już zdążyłeś pięć razy utonąć w morzu łez twoich wybranych dzieci. Skłamałabym mówiąc, że im współczuję. Jako człowiek mięsożerny nie zwykłam rozczulać się nad kurczakiem, zjadanym na obiad. Jahwe, o Jahwe tylko głupiec powie, że Ty ich nie kochałeś. Bo przecież z tego narodu wyszedł na świat twój jedyny syn. JA wiem, że Żydzi nie poznali się na nim, lecz to także twoja wina. Jeśli słowo nie zostało wykute ze stali, lecz tkane jest z pajęczej nici ono nie ma mocy. Jeśli jest takie słabe i nijakie, to zamiast zaistnieć na arenie dziejów, by budować nowe, byle Mein Kampf zostanie okrzyknięta Biblią wszech czasów. Tak Jahwe, tak Jezu, Adolf Hitler, przy was może spokojnie uchodzić za geniusza. Tyle przecież strategii zrodziły wasze umysły i cóż z tego zostało? ODPOWIEM KRÓTKO: TYTUŁ, KTÓRY SZLACHETNOŚCI I SŁAWY NIE PRZYDAJE. TRĄBA JERYCHOŃSKA, czyli ostatni głupiec, nie mający sobie równego w głupocie. JA wiem Jahwe, że gdybyś mógł, wszystko byś zrobił jeszcze raz. No cóż, oprócz tego, żeś głupi, to jeszcze posiadasz moc komara. A zatem to nie niewdzięczność narodu żydowskiego i pokazanie twojemu synowi środkowego palca karze Żydom cierpieć w nieskończoność, lecz trzymanie ich na pasku twoich chorych wizji. Nie ma dziecka, które by ciężko nie zgrzeszyło wobec swojego rodzica brakiem posłuszeństwa i roztropności, lecz każdy rodzic wybacza w nieskończoność. Dzieci grzeszą, a rodzice wybaczają, jak świat światem, tak było i będzie. Mądry rodzic daje dziecku odsapnąć od ciągłych nakazów i zakazów, a głupi zachowuje się jak policjant na skrzyżowaniu. JAK DOBRZE, ŻE NIE JESTEM ŻYDÓWKĄ I SAMA DLA SIEBIE JESTEM KRÓLOWĄ I DLATEGO, BOŻE, RZUCAM TOBIE PROSTO W TWARZ: JEŚLI JUŻ PRZYCZEPIŁEŚ SIĘ DO ŻYDÓW, TO OD POLAKÓW WARA, BO ONI ZA PATRONKĘ MAJĄ WOJOWNICZĄ MARZANNĘ I TAKI KOLEŚ JAK TY NIE JEST IM DO NICZEGO POTRZEBNY.

 • @Krzysztof Ćwikliński Uważasz mały duchem człowieczku, że kościół tonący w morzu krwi niewinnych dzieci jest kamieniem węgielnym, na którym rozsądny naród może budować swoją przyszłość? Dlaczego jesteś taki naiwny, by nie powiedzieć koszmarnie tępy. Jeśli rzesza ludzi na świecie odrzuciła imię Boga i religię traktuje jako folklor, to dlaczego Polacy nie mają podążać tym śladem. Podaj mi choć jeden powód, dla którego kościół ma istnieć. Rusz dobrze głową, bo jestem niesłychanie wymagająca. Weź pod rozwagę, że jeśli sto ludzi powie ci, że masz brudny nos, to tak musi być. Każdy myślący człowiek weźmie chociaż ręką obetrze sobie nos, a nie będzie robił z siebie brudasa. Jeśli bez mała cały świat buduje swoją przyszłość bez Boga i ma się znacznie lepiej niż my, to dlaczego JA POLKA mam konać za życia w grobie. JA jednak wolę w tym grobie złożyć ciebie i żyć po swojemu. Nie pozwolę, by takie tłuki jak ty zgotowały holokaust Polsce, jakiego nawet nie doświadczyli Żydzi. Dlatego przeklinam twoje imię i imiona tych, których spłodziłeś na swój wzór i podobieństwo. Bądźcie przeklęci na wieki.

 • Nigdy nie wybaczę KGB takiej fuszerki ! Mogli wykończyć tego zbrodniarza oszusta jaki kłamał że Bóg istnieje i popierał pedofilie.

  • Jak nie chcesz to nie wierz w Boga, ale zabijania ludzi to chyba nie powinno się popierać

  • Jak widać szatan istnieje i obronił swego sługę.

 • Polska już niedługo spocznie w ciemnej mogile, bo nawet najlepszy lekarz będzie bezsilny. Sponiewierana, jak niemowlę po zetknięciu z członkiem klechy, ona już ubrana w czarną szatę. Nad nią można już płakać i załamywać ręcę. Lecz kto GŁUPIĄ odprowadzi na wieczny spoczynek? Kto odważy się narażać na taką śmieszność? Kto zachowa ją w swojej pamięci? NIKT!!! Nikt po GŁUPIEJ płakać nie będzie. Nikt nie wspomni imion jej córek i synów. Każdy będzie zajęty grabieżą, by wydrzeć co najlepsze dla siebie. Boże tyś rzekomo wszechmocny i sprawiedliwy! Polska ziemia zrodziła legiony kapłanów, wznoszących modły od świtu do nocy. Żadna inna ziemia nie powinna być Tobie tak droga jak Polska. To polscy kapłani wiernie Tobie służąc, uczynili Twojego jedynego syna Władcą tej ziemi. Oni chociaż dotknięci grzechem, niczym Syn Marnotrawny, zawsze wracają na Twoje łono. Boże okaż względy narodowi, który ofiarnie służy Ci od lat, pochyl się nad cierpieniem polskich matek, tak licznie wyrzekających się swoich synów na rzecz przebłagalnej ofiary przed ołtarzem Pańskim. WYSTARCZY JUŻ TEJ PIEŚNI POCHWALNEJ NA RZECZ TEGO, KIM POMIATAM JAK KLECHAMI. NADSZEDŁ MOMENT, BY NA MOGILE, W KTÓREJ ZŁOŻYŁAM TRUCHŁO BOGA POŁOŻYĆ WIENIEC. NIECH ZNA MÓJ GEST. LECZ NIE UCZYNIĘ TEGO, BO KLECHY GOTOWI GO PRZEHANDLOWAĆ, TAK JAK OD DAWNA KUPCZĄ IMIENIEM BOGA. OSTATECZNIE I TAK CAŁA WŁADZA SPOCZNIE W MOICH RĘKACH, A SPOŻYTKUJE JĄ NA WYKOPANIE GROBU DLA KAŻDEGO KLECHY I WZBUDZENIE POLSKI DO ŻYCIA.

 • Dziekuje za cenne informacje

 • a gdzie trop Irańskich Ajatollahów to oni mieli poważny biznes w usunięciu JP2

 • Kto Dal polecenie Tego sie nie dowiemy.

 • 7:50 ale Elżbieta II ma 64 totemy nieśmiertelności

 • namaszczenie chorych nie jest "gwoździem do trumny" i nie udziela się tego sakramentu tylko w wypadku zagrożenia śmiercią, mało tego można sakrament namaszczenia chorych przyjmować kilkukrotnie w ciągu całego życia 😉 bardzie właściwe jest, że kard. Dziwisz udzielił odpustu zupełnego na godzinę śmierci ale film ciekawie ciekawie 👍

 • Ktoś szczelał do Wojtyły? A żesz to obuz jeden. Obuz bo nie trafił.

 • Polowanie na papieża

 • Ali agca poskramia bestie z Wadowic

 • daliby go tutaj. miałby 15 sekund życia.

 • Według mnie były cztery strzały

 • Nie udało się z papieżem za to udało się z kim innym używając do tego drzewa.

 • No to...... Koleś

 • Wspaniały temat bo o Wielkim, Świętym J.P.ll !! Dziękuję !

 • Kto w 40 rocznicę ?

 • Dzisiaj mija 40 lat od postrzelenia Jana Pawła II

 • Pseudo profesjonalny, zalosnykomentarz lyego przyglupa, pomysl...jezeli mozesz...narracje do Jana Pawla to twoje zalosne scieki z dupy

 • jestem zawiedziony że ten film nie trwa 21:37

 • Trafny czas trwania filmu ;)

 • Wpadłem tu po dwóch latach trochę żeś wypiękniał/zmienił

 • Chłopie zostań ty historykiem w polskich skołach

 • Dobrze że nikt nie wypalił o 21:37

 • Wielki Turek Ali Agça szlachetny jak maharadża Ten zabójca z Anatolii, co się w tańcu nie pierdoli Najwspanialszy z asasynów likwidował skurwysynów On próbował bestię zabić, lecz papieża szatan zbawił.

 • 2137

 • Ok

 • Dlaczego obok tego filmu w propomowanych wyskoczyła mi amimacja beczki "mój stary to snajper"

 • Boże człowieku jak ty mądrze opowiadasz lubię historię ale dzięki tobie jest mega ciekawa i z wielkim dystansem szacunek dla twojej mądrej głowy

 • Większych głupot w życiu nie słyszałem. Albo wiesz wszystko o gównie, albo gówno o wszystkim. Akurat ten filmik pokazuje to drugie, czyli porażającą powierzchowność i całkowitą ignorancję w temacie. Pomyślcie o najgłupszej tezie w tych wypocinach - że KGB, żeby się nie wydało, że to oni, zlecili wykonanie Bułgarskim służbom. Jak by się wydało, że to Bułgarzy zrobili, to KGB umyłoby ręce? No wydaje się logiczne temu hochsztaplerowi, że jeżeli złapano by Bułgarów, to nikt by o zamach nie posądził Sowietów. Ale on czuwał. I połączył! Hahaha. Czytajcie książki, prasę, zestawiajcie fakty. Nie łykajcie jak pelikany wszystko, co jest przedstawione w atrakcyjnej formie. Autor paszkwilu dobrze wie kim miała być "trzecia osoba" na placu św Piotra - miał nim być Sergej Antonow, przedstawiciel bułgarskich linii lotniczych i pracownik bułgarskiego wywiadu. Dlaczego nie mówi, że to był on? A bo został rozpoznany na zdjęciu, które już dawno jest skompromitowane - na nim jest amerykański turysta węgierskiego pochodzenia z brodą, podobny do Antonowa. Dodatkowo w tamtym czasie Antonow... nie miał brody. Bułgarski ślad wymyśliła "dziennikarka" Claire Sterling we wrześniu 1982, a rozwinął Paul Henze, ekspert CIA od propagandy i były szef placówki CIA w Turcji. Bułgarski ślad już dawno nie istnieje i ta teoria jest całkowicie zdyskredytowana, oprócz w wyobrażeniach samozwańczych znafców. Poczytajcie jeszcze The Rise and Fall of the Bulgarian Connection, Edward Herman. Spytaj się jeszcze, kolego, cwaniaka Dziwisza. To jego kumpel kardynał Marcinkus się widział z Emanuelą Orlandi już po jej porwaniu. Co to ma wspólnego? Czekamy na "odcinek". Agenci SISMI, a potem agenci CIA odwiedzali Agcę w więzieniu długo przed przed bułgarskimi "adwokatami". Agca był członkiem Szarych wilków, a Szare wilki, tak jak Gladio we Włoszech, były częścią tajnej operacji NATO Stay behind. Jest o nich "odcinek"? Ciekawe jak jeszcze Bułgarzy mieliby załatwić wyjście Agcy z więzienia w Turcji. Agca tam odsiadywał dożywocie za morderstwo tureckiego dziennikarza. Z więzienia wyszedł głównym wyjściem, a nie uciekł. Wyobraźcie sobie, żeby jakiś wywiad postawił wszystko na takiego człowieka i jeszcze żeby on wiedział, że zlecenie pochodzi od tego wywiadu. Bekir Celenk, trzeci kumpel Agcy i Omara Celika po powrocie do Turcji szubciutko umarł w więzieniu na "zawał". Poczytajcie sobie o wsadzanie nosa papieża w sprawy finansowe Banco Ambrosiano, loży masońskiej P2, Liccio Gielliego, Roberto Calvi i o porwaniu Emanueli Orlandi. Bajki o KGB i bułgarskich służbach przy tym wydadzą wam się jak bajki dla małych dzieci.

  • @MASAI 23 Zachęcam do szperania i czytania. A najlepiej nie polskich źródeł. W Polsce to wszystko musi być podane na tacy, prościutko jak powyżej, z Sowietami w tle. Wtedy rodacy łykają i się cieszą.

 • ZSRR i nic wiecej na temat mieli widmo utraty miododajnej swojej republiki bali sie JP II jak ognia bali sie bardzo i słusznie co potem sie stało to sie stało .

 • Wiara tak modlitwa tak ale od urzedu kosciola jak najdalej

 • Papiez z Polski a co mial byc z Czechoslowacji? W Czechoslowacji w niedziele w kosciele byly 2 osoby i obie uwaznie sluchaly. Jedna z poboznosci a druga z komorki partyjnej zeby zlozyc relacje w poniedzialek w biurze partii chacha

  • Chcecie miec to co bylo w.Czechoslowacji. Super. Nie martwcie juz jest duzo gorzej do tego Kosciol podniosl rece do gory przed plandemia. Dalej glosujcie na lewacki PiS i PO i chodzcie na szczepienia w maskach

 • W Watykanie jest tyle zmyslonych wydarzen ze mozna by ze 100 tomow napisac. Pontyfikat Jana Pawla II wcale mnie nie zaskoczyl. Zaskoczyla mnie zmyslona historia o zabiciu Jana Pawla I przez mafie. Powiem wam jak bylo bez IPNu. Po grudniu 70 europejskie demoludowe wladze wraz z Moskwa a takze zachod wiedzieli ze to jest poczatek konca demoludow w Europie (patrzac na dzisiejszy swiat i Polske PiSu dra oczy ze zdziwienia ze sie tak mylili ale to niewazne teraz). Jana Pawla I wybrali jakby przez pomylke bo zachodnie sluzby potrzebowaly jak powietrza papieza z demoludow najlatwiej z Polski bo tu kosciol w porownaniu z innymi mial sie najlepiej. Wiec zalatwili pomylkowego papieza po miesiacu urzedowania pod pretekstem dzialania mafii i wsadzili swojego kandydata zeby komunistom przez przemianami narobic jeszcze wiecej degrengolady

 • Jaka szkoda ze trek spudlowal!!!! Szkoda ze nie zajebal tego dewianta I zboczenca

 • Swiec Panie nad jego dusza.🙏💔

 • A to ciekawe

 • Witam. Odcinku o Wieniawie Długoszowskim jeszcze nie było? Czy przeoczyłem? Pozdrawiam

 • DZIEKUJE POZDRAWIAM SERDECZNIE

 • 2137

 • Odcinek o Leonie X. Papież ateista. Chętnie bym obejrzała.

 • Dla mnie to zamach przeprowadziła masoneria a nie komuniści. Papież był dla nich groźny czy jako biskup , bo by mieli biskupa który sprzeciwia się im bezpośrednio a gdyby mu się coś stało to by doszło do rozróby i Polacy by zaczęli naprawdę powstanie robić czy jako papież. Ale komuniści wiedzieliby że byliby pierwszymi posądzonymi o zamach i co by nie zrobili to Polacy i tak by uznali że to ich wina i też strajki lub nawet powstanie by się zaczęło. Także teoria że to komuniści jest dla mnie zbyt głupia, gdyż wszyscy by ich posądzili o to, śledztwa kontrwywiady a ludzie by i tak przełożyli to że oni zabili nam papieża, na powrozy łajdaków i na szubienice itd. Dlatego ja uważam, że to nie mogli być oni tylko masoni. Św. Jan Paweł II był konserwatywnym papieżem i był dla masonów niewygodny za poglądy. Komuniści dla mnie zbyt oczywista sprawa. prawy.pl/74646-czy-masoni-stali-za-zamachem-na-jana-pawla-ii/

 • JP2GMD2137

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • 8:59 kiedy widzisz ładną loszkę

 • X6674556

 • Gdyby "komuniści" tak bali się papieża-polaka to czemu sponsorowali mu pielgrzymki? Gdyby się bali to czemu Karol Wojtyła krążył między Watykanem a PRL jeszcze jako ksiądz? Kto dał mu paszport w czasach kiedy ciężko było wyjechać nawet do NRD? Ja wiem że to modna wersja ale jeśli już udajecie kanał historyczny to trzymajcie się faktów i logiki.

  • @Daniel Dąbrowski No tak... Mogłem napisać bardziej oczojebnie bo rzeczywiście patrząc na poziom propagandy TVP widzę że niektórym jednak trzeba mocno zajebać konkluzją: Socjalizm nie prześladował aż tak kościoła jak obecnie sądzi dzięki propagandzie społeczeństwo. Fundusz Kościelny istnieje od bodaj 50 roku. Niedługo kolejna rocznica podpisania lojalki w imieniu episkopatu ręką Wyszyńskiego. Tysiące duchownych podpieprzało SB i UB. W czasach PRL kościół otrzymał zezwolenia na postawienie tysięcy kościołów w Polsce. Tak ku..wa wygląda prześladowanie? Kościół łasił się do socjalizmu ale socjalizm nie pozwalał mu rządzić dlatego koniec końców zaczął gryźć rękę która go karmiła. Co się jednak tyczy meritum to spokojnie by sobie dali radę bez tworzenia z Wojtyły męczennika w wyniku skutecznego zamachu. Służby w PRL wiedziały jak takie sytuacje są niebezpieczne co było widać po błyskawicznym skazaniu sprawców zabójstwa Popiełuszki. Na koniec: Jeśli masz dość debili w sieci to zacznij od siebie i wypierdalaj na telegazetę prostaku.

  • Ksiądz to nie papież... Oglądałeś chociaż? Czy jesteś w stanie zrozumieć co prowadzący mówi. Rosja nie mogła się narażać i utrudniać sobie życia... No ja pierdolę mam dość debili w necie, kurwa mać.

 • Ja ateista i mam to w DUPIE

 • Nic o siostrze Ricie, nic o tym że kula byla zatruta. Polecam książkę " sekret ocalenia " . Raczej Pan stamtąd nie czerpał wiedzy do stworzenia filmu :)

 • 2137 lol

 • Pope.

 • jp2gmd

 • 😳

 • Wielki Turek Ali Agca który w tańcu się nie pierdoli

 • 3:38 czemu ten z tyłu wygląda jak Gordon ramsay??

 • Oglądam to 4mies z hakiem po publikacji... i szczerze mówiąc, czytając komentarze, nie wiem lub nie pamiętam dlaczego dobrze trafiliście w moment i jaki :P Natomiast sam wstęp mnie trochę uderzył. Bo o ile o zamachu na JP2 coś wiemy, tak śmierć Ks. Popiełuszki dalej jest niewyjaśniona, bo jedyne co wiadomo to że zrobili to komuniści. A jakiś czas temu padła informacja, co ciekawe podana przez GW, że nie żyje kierowca który wiózł księdza w dniu zaginięcia. Ale kto dokładnie, dlaczego i za co, dalej stoi pod znakiem zapytania. O ile Ali Agca jest znany prawie od początku tak kat ks. Popiełuszki nie. W prawdzie, niczego Wam nie ujmując, tu pierwszeństwo i większą wiedzę ma raczej red. Wojciech Sumliński tak nie zmienia to faktu że jest to bardziej niewyjaśniona sprawa ;)

 • szkoda że nie trafił tyle zła by zniszczył

 • POLSKI PAPIEŹ GÖRAL PIELGRZYM...ZOSTAWIŁ. POLSCE WOLNOSC...NIE LENKAJCJIE SIE...WOLNOSC I PRAWO CZŁOWIEKA..AMEN

 • ALLELUJA SW..JEZUS ŹYJE..AMEN

 • Cześć brzydalu !

 • Myślę że HBC ma rację z tym KGB. Popatrzmy ile lat SB przygotowywało podkładkę pod skok na kasę pt "Amber Gold". Siedzieć poszło (przyznaję świetnie opłacone) kierownictwo będące de facto pionkami.

 • Pap jeż

 • słabizna, jak zwykle u pana Drewniaka, zacznijmy od tego że żadnego zamachu najprawdopodobniej nie było, tylko teatr, taki nieudany zamach był jednak potrzebny by Wojtyła stał się autorytetem i mógł przeprowadzić pewne zmiany w strukturach kościelnych potrzebne do większego ogłupiania ludzi uważających się za katolików , wiadomo przecież że Wojtyła nie był prawdziwym papieżem a sługą lichwiarzy itp

 • Jak napisze 21:37 to dostaje bana?

 • Trzeba by było zapytać Stonogi albo Masy .

 • 4:05 A mianowicie 5 godzinna z minutami operacja.

 • Jest godzina 21:37

 • Popatrzyłem na strój ochraniarzy papieża i wiem skąd LGBT wzięli wzór na swą flagę.

  • @Bartosz Ja też uważam, że wstyd - a na dodatek - i grzech.

  • To gwardia szwajcarska a nie ochrona a tak, w ogóle to wstyd

 • Agcza, Angeli, Anioł. Tą sytuację opisał w Apokalipsie. św. Jan. Anioł uderzy mieczem i zabije papieża, ale szatan pokaże swą moc i przywróci mu życie. Mówił również o o gadających obrazach przy pomocy których naród będzie oszukiwany. Radzę przeczytać Apokalipsę św. Jana. Tam wszystko dokładnie opisane, jakby Jan był świadkiem. Tylko, że Jan nie mówił papież a bestia. Tutaj mamy pytanie. Czy papież może być Bestią Szatana? Może warto zapytać Franciszka?

 • Złego diabli nie biorą.

 • Bardzo dziwna sprawa. Niby mam od Was powiadomienia. Tyle, że filmik wyskoczył mi dopiero teraz. Nie ma możliwości, żebym przeoczył. Pozdro

 • Ali Agcza dzisiaj przeprowadza zamachy na Polakow w kebabie lejac super ostry sos.

 • Ist fecit cui prodest (lac). - Ten uczynil czyja korzysc.

 • Potęga przewrotnego wywiadu +służb bezpieczeństwa 😈👋🏾📯

 • Ten Papaj to umiał się bawić

 • tylko idioci nie znają prawdy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • "Chwilę po tym, jak usłyszał strzały" - prędkość pocisku jest bardzo zbliżona lub nawet większa, niż prędkość dźwięku (zależy od broni), także różnica w czasie raczej nieodczuwalna ;)

  • @grafik sida Och... Precyzja wypowiedzi psuje Ci zabawę? Smuteczek...

  • A kto tu przyszedł pan maruda i niszczyciel dobrej zabawy

 • ja mam cos takiego o janie pawle 2 tylko okladka inna

 • Nie znam dokładnie sprawy zamachu na Jana Pawła II bo nikt taki nie istniał mam w papierach Karol Wojtyła Katz. Ale są ludzie, którzy twierdzą, że była to ustawka false flag Watykanu. Watykan współpracuje z CIA oraz bractwami muzułmańskimi ! Może kiedyś dowiemy się prawdy ?

 • Zamach zlecony przez CIA. Zamoachowiec w ugrupowaniu współpracującym. Co tu rozkmibiać

 • akcza ledwo mówił po włosku? przecież przesiedział 20 lat we włoskim więzieniu

 • Powiedział pan, że Papieża zaslonilo dziecko 🤔 czyli dziecko zginęło 😏

  • Nie strzelił w momencie jak dziecko zasłoniło papieża. Tak powiedział

 • Warto wspomnieć, że wcześniej karetki na placu św. Piotra nie było. 13 maja stanęła tam po raz pierwszy aby służyć ludziom. Nikt nie przypuszczał, że przyda się samemu papieżowi. Na domiar złego kiedy przewoziła rannego papieża do kliniki wysiadły w niej sygnały świetlne więc nie mogła poruszać się jako pojazd uprzywilejowany. Cudem w tym czasie nie było ruchu na drogach, które utrudniałyby jej dojazd. Czytałem kiedyś małą książeczkę "Zamach na papieża",. Warto przeczytać. A to, że mu się broń zacięla? Normalnie ten pistolet się nie zacina. Gdyby mógł strzelać więcej, to pewnie by go zastrzelił. A to że pocisk cudem o kilka mm ominął aortę? Wszystko wskazuje na Bożą interwencję. Sam papież mówił, że ktoś prowadził tę kulę.

 • .

 • Zamach na papieża Jana Pawła II w Watykanie w 1981 roku , to z tego co pamiętam że to była sprawa ZSRR , bo już jako kardynał Wojtyła naraził się władzy PRL za to że postawił kościół w Nowej Hucie . Nawet to było w filmie o papieżu Janie Pawle II , że trzeba było dogadać się z władzami partyjnymi .

 • Jakby chcieli go zabić to by zabili!!!

 • 1:47 Wszystko jasne,Ali niemogący przełknąć faktu ze kolejne dziecko zostanie porwane przez bestie z Wadowic w akcie desperacji oddał strzał w obronie małej dziewczynki.Niestety strzał był chybiony a Ali został uznany za zamachowa i wtrącony do więzienia.

  • Czm go obrażasz?

 • Jak można było kurwa nie trafić skutecznie? Co za chujowy snajper

 • .

 • Czytaj "W imieniuBoga"

 • ZAMACH TO BYLA ZEMSTA MAFII ZA BANK AMBROSIANO.

 • Kupy się nie trzyma,gdybys znał kulisy tego papiestwa i wszystkie łajdactwa związane z osoba Wojtyły ,byś nie ględził o komunistach

 • Jak tak można strzelać do tak dobrego człowieka?

  • XDDDD lubie żarty o sobie. Dobre naprawde dobre XDDD

  • Ty strzelasz do dzieci w drewutni i jakoś żalu nie masz