Sum of Existence | POLSKI LEKTOR | Dramat | Thriller | Cały Film | Free Movie | HD

Opublikowany 19 kwi 2021
Thriller - CAŁY FILM, polski lektor: Sum of Existence. Liz jest ofiarą brutalnej napaści, ale zostaje zahipnotyzowana, aby zapomnieć, że to się kiedykolwiek wydarzyło. Jednak napastnik posunie się do wszystkiego, aby upewnić się, że nigdy o nim nie zapomni.
Director: Jon Cohen
Writer: Jon Cohen
Stars: Brooke Anderson, Simone Kessell, Josh Picker
LIZ MURPHY jest normalną nastolatką. Chodzi do szkoły, ma przyjaciół, ma wrogów. Ma rodziców, Macka i KAREN. Chociaż Liz nie pochodzi z bogatej rodziny, to jednak walczą i dbają o siebie nawzajem. Ale Liz ma też niechcianą uwagę prześladowcy, ALEXA MILLERA, sanitariusza w szpitalu, którego właśnie opuściła żona. Na tle zmagań jej bezrobotnego ojca z niedawno zakończonym romansem jej matki, Liz zostaje zaatakowana, zgwałcona i pozostawiona na pewną śmierć. Uratowana i przywieziona do szpitala, nie jest w stanie poradzić sobie z napaścią i próbuje popełnić samobójstwo. Nie widząc innego rozwiązania, rodzice zwracają się o pomoc do Dr. JULIET KING, młodej i ambitnej psychiatry, która używa nowej terapii, aby wyleczyć Liz. Nie jest ujawnione co to za terapia... Dwa miesiące później Liz wydaje się być zdrowa, wierząc, że była w śpiączce przez dwa miesiące w szpitalu, a blizny na jej nadgarstkach to próby zabicia jej przez napastnika.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
COPYRIGHT / IMPORTANT: All Rights Reserved! All of the films published by us are legally licensed. We have acquired the rights (at least for specific territories) from the rightholders by written contract. If you have questions please send an email to: info@amogo-networx.com, Amogo Networx - The AVOD Channel Network, www.amogo-networx.com.
COPYRIGHT / WAŻNE: Wszystkie prawa zastrzeżone! Wszystkie publikowane przez nas filmy są prawnie licencjonowane. Prawa (przynajmniej w odniesieniu do określonych terytoriów) nabyliśmy od podmiotów praw autorskich na podstawie pisemnej umowy. W przypadku pytań prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: info@amogo-networx.com, Amogo Networx - The AVOD Channel Network, www.amogo-networx.com.

Komentarze